Dbm_Logo

“Sadece yedeklerinizi almaz. Aynı zamanda yedeklerin alındı veya alınamadı bilgisini size iletir. Bir problem olduğunda anında haberiniz olur.”

Microsoft Sql Express Edition veri tabanı programına yardımcı bir araç olarak geliştirilmiştir. Türkçe, İngilizce ara yüzü ve basit kullanımı sayesinde ister teknik bir adam, ister son kullanıcı olsun kolayca yedeklerini alabilir, temel database işlemlerini kolayca yapabilir.

  • İster hazır yedekleme senaryoları kullanın, isterseniz ihtiyacınıza göre yedekleme senaryoları oluşturun. Ne kadar basit olduğunu kullanınca göreceksiniz.
  • Yedeklerinizi sakladığınız yer çok önemli. Sadece bilgisayarınızın diskinde veya bir harici diskte saklamak yerine, bir FTP bulut hizmeti kullanarak yedeklerinizi daha güvenli bir ortamda barındırabilirsiniz.
  • DBM programının ana ekranı çok basit tasarlanmıştır. Bu sayede birçok işlemi tek bir ekrandan yönetmenizi sağlar.
  • Etkin lisanslama sistemi sayesinde satın almış olduğunuz yazılım lisansı sizin adınıza kayıt edilir. Böylece yeni bir güncelleme çıktığında size lisans anahtarınız sayesinde ulaşarak, en güncel sürümden faydalanmanızı sağlıyoruz.
  • Etkin lisanslama sistemi sayesinde satınalmış olduğunu yazılım lisansı sizin adınıza kayıt edilir. Yeni bir güncelleme çıktığında size lisans anahtarınız sayesinde ulaşarak en güncel sürümden faydalanmanızı sağlıyoruz.

[URIS id=811]