Bilge Bilgisayar Bilişim Hizmetleri 13 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilgisayar ve bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz Logo Yazılım Bayi ve Çözüm Ortağı olarak siz değerli müşterilerimize Logo Destek, Logo Eğitimi, Satış, Teknik Destek Network proje tasarım, kurulum, yönetim Windows ve Office eğitimleri, Logo çözümleri, teknik servis, Berqnet Çözümleri, bilgisayar OEM ürünleri, Windows ürünleri  ve Özel Yazılımlar için uygulama Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz. İş verimliliğinizi artırarak zamandan tasarruf sağlarız. Bu sayede Daha performanslı çalışma sağlayabilirsiniz.

Logo Bayi olarak, Logo Yazılımının geliştirmiş olduğu ve piyasaya sürdüğü ürünlerin kurulum, satış, danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin tamamını vermekteyiz. Bilindiği gibi Türkiye genelinde ve yurt dışındaki birçok bölgede Logo Yazılım ile kurulan Logo İş Ortakları – Logo Bayileri bulunmaktadır. Bilge Bilgisayar ise uzun yıllardır, uzman ve sertifikalı kadrosuyla Ankara, başta olmak üzere Türkiye’ye hizmet vermektedir. Logo Yazılım ürünleri ve hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizin ömür boyu garantisini vermekte ve arkasında durmaktayız.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bu sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Bilge Bilgisayar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Logo Sorunları: logo go3 çalışmayı durdurdu, logo efatura portalı iptali, logo demo indir, lisans yenileme hatası, logo yazılım ankara, logo muhasebe, ön muhasebe, logo go3 demo , logo start kurulum, muhasebe programı fiyat,e logo efatura destek, logo bayi ve efatura danışman hattı, logo efatura iptali, Logo Fiyat Listesi, lem fiyatı, logo start 3 demo, logo connect lisans yenileme, kilitlenme,logo fatura red, logo connect e fatura iptali, Logo Go 3 açılmıyor, Logo Start açılmıyor, logo devir, logo fiyatı, Logo Server Hatası vb. tüm sorunlarda bizi arayarak destek, eğitim ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

  • Logo Yazılım Destek
  • Kullanıcı Eğitimi
  • Logo Programları Satış
  • Teknik Servis
  • Uygulama ve ERP Danışmanlığı
  • Sunucu Çözümleri
  • Berqnet Çözümleri
  • Kurumsal Bakım Anlaşması

Bilge Bilgisayar Bilişim Hizmetleri

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 287. Sok No:7/54 Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 354 98 84
GSM: 0555 507 5540-41
e-mail: info@bilgebilgisayar.com.tr
destek@bilgebilgisayar.com.tr
muhasebe@bilgebilgisayar.com.tr