Hizmet Detayları

Uzman Ekibimizle Logo Yazılım Hizmeti

Vizyon

Geleceği birlikte yazıyoruz.

Misyon

Müşterilerimize, iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratırız.

Verimlilik

Logo, sunduğu ürün ve hizmetlerle, müşterilerin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanıyor. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek işletmelerin daha üretken, daha kârlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunuyor.

Kârlılık

Logo kaynaklarını verimli kullanmayı, verimli ve kârlı bir işletme olmayı; çalışanlarına, müşterilerine ve topluma karşı sorumluluklarının gereği olarak kabul etmektedir.

Müşteri mutluluğu

Müşterilerinin koşulsuz mutluluğu, Logo için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiği ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem veriyor. “Toplam Kalite Yönetimi’ni bir yönetim felsefesi olarak benimseyen Logo, politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartları gözeterek müşterileriyle yakın ve sıcak ilişkisini sürdürüyor.

Araştırma geliştirme

Logo etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçiliğin temel bileşeni olduğuna inanıyor. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler yaratmak, mevcut ürünleri daha yetenekli kılmak ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için, kaynaklarının büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırıyor.

Sizi dinliyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Bilge Bilgisayar Kimdir?
Bilge Bilgisayar Bilişim Hizmetleri 13 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilgisayar ve bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Network proje tasarım,kurulum,yönetim Windows ve Office eğitimleri, Logo çözümleri,teknik servis, bilgisayar OEM ürünleri,Windows ürünleri Satış isini yapmaktadır.
Hizmetlerimizin ömür boyu garantisini vermekte ve arkasında durmaktayız.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bu sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Bilge Bilgisayar Logo İş Ortağı Mı ?
Bilge Bilgisayar Logo tarafından onaylı, sertifikalı İş Ortağıdır. Tüm çalışanları ise Logo tarafından yerinde ve uzaktan eğitim ve destek için sertifika almıştır.
Logo Yazılım Amaçları Nedir?
Logo Yazılım şirketi, uzun yıllardan beri yazılım sektöründe ülkemizde hizmet veren köklü ve güvenilir bir şirkettir. Uzun yıllar denilince bunu her firma söylüyor diyebilirsiniz, Logo Yazılım şirketi 1984 yılında kişisel bilgisayarlar üzerine mühendislik yazılımı üretmek ve geliştirmek için sektöre ilk adımını attı. Yıllar içerisinde gittikçe kendini geliştirmeyi başaran Logo Yazılım şirketi şuan günümüzde tam anlamıyla bilişime odaklanmış olmakla beraber bu sektöründe yer alan 7 şirketten oluşan teknoloji geliştirme grubu haline gelmiştir.
Logo Yazılım Avantajları Nedir?
Logo Yazılım şirketi bir çok ürün ve hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. En çok kobilere hizmet sağlamaktadır bunun nedeni Logo Yazılım şirketinin tasarlamış olduğu verimli ve rekabetçi esaslı yazılım çözümleridir. Bunlardan bazılarına değinmek gerekirse firmanın gelişmişlik düzeyine bağlı olarak Kurumsal Kaynak Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarik ve Talep Otomasyonu, İş Süreçleri Tasarımı ve Danışmanlığı gibi bir çok ürün ve en az ürünler kadar da hizmet sıralanabilir.
Logo Muhasebe Nedir?
Logo sektör içerisinde olmayan kullanıcılar ya da işletmeler için kulağa yabancı gelebilir. Ancak Logo Türkiye’de ERP Programları ve iş çözümleri ile zirvede yer alan bir şirkettir.

Logo sadece bir Muhasebe programı olarak anılsa da aslında 1984 yılında sektöre uygulama yazılımları geliştirmek üzere kurulmuştur. Bugün ise Türkiyenin yazılım sektöründe ki lider markasıdır.