hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
hakkımızda

Bilge Bilgisayar Türkiye'nin dört bir yanın da hizmet vermektedir.

Bilge Bilgisayar Bilişim Hizmetleri 13 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilgisayar ve bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Network proje tasarım,kurulum,yönetim Windows ve Office eğitimleri, Logo çözümleri,teknik servis, bilgisayar OEM ürünleri,Windows ürünleri Satış isini yapmaktadır.

Misyonumuz

Kamu ve özel sektör ihtiyaçları ürün ve hizmetleri vazgeçilmez ilkesi..

Bilge Bilgisayar Bilişim Hizmetleri 13 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Bilge Bilgisayar Logo Yazılım Bayi ve Çözüm Ortağı olarak siz değerli müşterilerimize Logo Destek, Logo Eğitimi, Satış, Teknik Destek ve Özel Yazılımlar için uygulama Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz. İş verimliliğinizi artırarak zamandan tasarruf sağlarız.Bu sayede Daha performanslı çalışma sağlayabilirsiniz.
Vizyonumuz

Mutlu ettiği müşterilerle önce Ankara’nın, daha sonra da Türkiye’nin yenilikçi Firmasıyız..

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla bilgi teknolojileri alanında yenilikçi, dürüst, memnuniyete önem veren ve çoğu kesim tarafından basite indirgenen hizmet alanlarımızın önemini kanıtlayan bir firma olmak. Mutlu ettiği müşterilerle önce Ankara’nın, daha sonra da Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmektir.

Bizden Haberler

Bilge Bilgisayar Logoda Öncü

Bilge Bilgisayar Logo Go3,Tiger,Start,Bordro Plus,Mali Müşavir Plus gibi programılarıyla indirimli şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

7/24 Destek için Arayabilirsiniz..
+90 555 507 55 40